Oferty maszyn Maszyny budowlane, przemysłowe, leśle i rolnicze
przypomnij hasło
Jesteś w: OfertyMaszyn.pl > Regulamin
Regulamin w OfertyMaszyn.pl

1. Rejestrować się i zamieszczać oferty w OfertyMaszyn.pl może zarówno osoba prywatna (pełnoletnia) jak i firma.

2. Korzystanie z serwisu OfertyMaszyn.pl jest bezpłatne.

3. Każdy użytkownik OfertyMaszyn.pl może założyć tylko jedno konto.

4. Użytkownik korzysta z OfertyMaszyn.pl na własną odpowiedzialność, a także odpowiada za wszelkie zamieszczone przez siebie treści w ramach OfertyMaszyn.pl.

4. Aby się zarejestrować w serwisie OfertyMaszyn.pl należy przejść na stronę rejestracji, uzupełnić tam przynajmniej wymagane pola formularza (pola oznaczone na czerwono) i zatwierdzić operację przyciskiem "Rejestracja".

5. Oferty można zamieszczać poprzez panel użytkownika (po zalogowaniu się) lub przez formularz dostępny bez logowania. W przypadku zamieszczenia oferty bez logowania, podczas dodawania oferty zakładane jest konto użytkownika, na którym zapisywane będą jego oferty.

6. Rejestracja w OfertyMaszyn.pl wymaga akceptacji regulaminu.

7. Rejestracja w OfertyMaszyn.pl jest jednocześnie zgodą użytkownika na przetwarzanie jego danych (przypisanych do konta) przez administratora OfertyMaszyn.pl.

8. Użytkownik po zalogowaniu się może edytować swoje dane kontaktowe, a także dodawać, edytować oraz usuwać zamieszczone przez siebie oferty.

9. Użytkownik powinien szczególnie chronić hasła dostępowego do serwisu.

10. Użytkownik zobowiązany jest do podawania prawdziwych i aktualnych danych kontaktowych.

11. Treści ofert zamieszczanych przez użytkownika muszą być zgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

12. Wszelkie próby działania użytkownika na szkodę OfertyMaszyn.pl będą prowadziły do usunięcia konta oraz będą pociągały za sobą konsekwencje prawne.

13. Administracja OfertyMaszyn.pl zastrzega sobie prawo wysyłania powiadomień i informacji dotyczących serwisu oraz treści o charakterze reklamowym.